Menu

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2018/2019

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że 22 listopada br. w WCK w Międzylesiu odbyło się podsumowanie konkursów literackich: „100 prac na setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę” oraz „60 wspomnień na 60. rocznicę utworzenia Szkoły Podstawowej nr 204”.

Laureaci konkursów

 „100 prac na setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę”

Maja Dobrucka

Adam Osękowski

Oskar Grześkowiak

Patrycja Święs

Anna Opolska

Zuzia Sobiecka

Olga Krasińska

Dawid Surynt

Krystian Zakrzewski

Franek Staroń

„60 wspomnień na 60.rocznicę utworzenia Szkoły Podstawowej nr 204”

Oskar Grześkowiak

Anna Pietrzak

Zuzanna Sobiecka

Wiktor Byśkiniewicz

Szczególne podziękowania składamy:

Pani Dorocie Klechniowskiej

Pani Krystynie Gąsowskiej

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Organizatorki

Magdalena Duraj-Kwas i Agata Ludwiniak

Wręczenie nagród

Powrót


 

KONKURS RECYTATORSKI KILKA SŁÓW…O POLSCE

22 listopada 2018 roku w Centrum Kultury Wawer odbyła się trzecia edycja Warszawskiego Konkursu Recytatorskiego Kilka słów o ….. Tematem tegorocznych recytacji była Polska.

Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 204 w Warszawie.

Zgłosiło się 31 uczestników. W jury zasiadły: p. Anna Nowak-Łoś jako przewodnicząca, p. Magdalena Fałek i p. Anna Kołota.

W konkursie zwyciężył uczeń Szkoły Podstawowej nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego, Jan Sadowski, który recytował wiersz Czesława Miłosza pt. W Warszawie.

Piotr Nałęcz, uczeń Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego, zajął drugie miejsce za zaprezentowanie utworu K. I. Gałczyńskiego pt. Pieśń o fladze.

Trzecie  miejsce przyznano Piotrowi Raczyńskiemu (Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarówim. o. Onufrego Kopczyńskiego)  za recytację utworu Mieczysława Jastruna pt. Dedykacja.

Jury przyznało też 6 wyróżnień dla Leny Staciuk, Jakuba Węgrzyniaka, Marcela Wiśniewskiego, Kingi Marusik, Wojciecha Krasnowskiego i Jana Hausa.

Uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowaniei wspólne szerzenie piękna języka polskiego. 

 

Agnieszka Suchocka i Anna Nowak-Łoś- twórczynie konkursu 


 

"Naboj Junior"

Drużyna z naszej szkoły zdobyła czwarte miejsce w VII edycji międzynarodowego konkursu fizyczno matematycznego "Naboj Junior". Konkurs odbył się w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica. W drużynie byli: Marysia Bogusz, Krzysztof Dąbrowski, Piotr Grzelak  i Basia Staszewska

GRATULUJEMY!!!

Beata Charyta-Galas i Beata Rączkowska

Szkolny konkurs informatyczny - Niepodległa

Wyniki konkursu

Klasy 4-5

I Hanna Olszewska 4 E

II Adrian Szlendak 4 B

III Oliwia Rączkowska 5A

Wyróżnienie Oliwia Ferdyn 5B

Klasy 6-7

I Bartek Strzałkowski

II Małgorzata Durbajło

III Karolina Peczyńska

Wyróżnieni

Wiktoria Szlendak 6A

Klasy 8 i 3 Gimnazjum

I Patrycja Święs 8D

II Antoni Kowal 8E

III Amelia Jastrzębska 3 GIM

III Bartosz Grzeszczak 3 GM

Wyróżnienie 

Nela Wojciechowska 8D

Julia Firląg 8C

Gratulujemy!!!

Agata Grzelak i Małgorzata Pawlik

GRATULACJE

Z przyjemnością informuję, że uczniowie naszej szkoły:

HANNA BARGIEL

ALEKSANDER SYREWICZ

BARBARA STASZEWSKA

JAN NIEDZIÓŁKA

ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ETAPU REJONOWEGO KONKURSU FIZYCZNEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY.   

 

BEATA CHARYTA-GALAS 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Bukowski Mariusz z 5C został Mistrzem tabliczki mnożenia w naszej szkole w ramach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

Gratulujemy!!!

Beata Rączkowska

TUMIWIADA

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w Dzielnicowym Konkursie TUWIMIADA.

Konkurs recytatorski

Pierwsze miejsce zdobył Dawid Sierański za recytację wiersza J. Tuwima pt.: Rycerz Krzykalski, natomiast wyróżnienie za recytację wiersza pt.:Słoń Trąbalski otrzymała Michalina Grzywacz.

Konkurs plastyczny

Grzegorz Olszewski otrzymał nagrodę

Barbara Rozenblicka otrzymała wyróżnienie

Stanisław Pieńkowski otrzymał wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Lidia Bańkowska i zespół nauczycieli języka polskiego

Barbara Kasicka – nauczyciel plastyki

Wyszukiwanie

 

Rekrutacja 2019/20

Niepodległa - MEN

BIULETYN 2018/19

LEKKI PLECAK

 

Karta ucznia

OBWODY SZKÓŁ

SZKOŁA W ZMIANIE

WARS i SAWA

Współpracujemy z

DOBRY START

Licznik

Liczba wyświetleń:
5446821