Menu

 

 

NAUCZYCIELE SP 204

Rok szkolny 2018/2019

 

NAZWISKO I IMIĘ

Przedmiot/wychowawstwo

Abramowicz Magdalena

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 1E

Abramowicz Małgorzata

ñ  wychowawca świetlicy

Aftyka Paweł

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

Bańkowska Lidia

ñ  nauczyciel języka polskiego

ñ  wychowawca klasy 6A

Bełzak Irena

ñ  nauczyciel języka angielskiego

ñ  wychowawca klasy 3GE

Bieniewicz Joanna

ñ  nauczyciel WF i wdżs

ñ  wychowawca klasy 7C

Błaszczyk Anna

ñ  nauczyciel historii i Wosu

ñ  wychowawca klasy 4B

Borzym-Paprocka Teresa

ñ  nauczyciel matematyki

ñ  wychowawca klasy 8B

Broniec-Jachimek Anna

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 3B

Brzozowska Martyna

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 1AC

Bulicz Grażyna

ñ  nauczyciel języka angielskiego

Charyta-Galas Beata

ñ  nauczyciel fizyki

Chmielewska Katarzyna

ñ  nauczyciel wspomagający

Chmiel-Szejka Aneta

ñ  nauczyciel wspomagający

Cyranowska Elżbieta

ñ  nauczyciel języka angielskiego

Czaus-Pyra Krystyna

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 1A

Dolińska Hanna

ñ  nauczyciel chemii

Duraj-Kwas Magdalena

ñ  nauczyciel j. polskiego i etyki

ñ  wychowawca klasy 5E

Faber Marika

ñ  nauczyciel języka hiszpańskiego

Fałek Magdalena

ñ  logopeda

ñ  wychowawca świetlicy

Fronczak Małgorzata

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

i plastyki

ñ  wychowawca klasy 2C

Gajos Krzysztof

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

Gąsowska Krystyna

ñ  nauczyciel religii

Głazowski Piotr

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

Głowacka Agnieszka

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 3A

Godlewska Hanna

ñ  nauczyciel religii

Goławska Iwona

ñ  kierownik świetlicy

ñ  wychowawca świetlicy

Goławski Andrzej

ñ  nauczyciel wspomagający

ñ  wychowawca klasy 4A

Grabowska Monika

ñ  nauczyciel bibliotekarz

ks.Grzymkiewicz Grzegorz

ñ  nauczyciel religii

Grzelak Agata

ñ  nauczyciel zajęć komputerowych

i informatyki

ñ  wychowawca klasy 5B

Grzyb Justyna

ñ  nauczyciel matematyki i informatyki

ñ  wychowawca klasy 6C

Gutkowska Czesława

ñ  wychowawca świetlicy

Hawliczek Grażyna

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

Inglot Urszula

ñ  nauczyciel muzyki

i zajęć artystycznych

Iwański Sławomir

ñ  wicedyrektor

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

Jagodzińska Anita

ñ  wychowawca świetlicy

Jarzyńska Katarzyna

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 2B

Juszczak Anna

ñ  wychowawca świetlicy

Kaczmarczyk Grzegorz

ñ  nauczyciel geografii

ñ  wychowawca klasy 7B

Karlak Łukasz

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

Kasicka Barbara

ñ  nauczyciel plastyki, zajęć technicznych

i artystycznych

Kawiecki Grzegorz

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

Klimiuk Tomasz

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

Kołaczkowska Marlena

ñ  nauczyciel historii i WOSu

ñ  wychowawca klasy 3GB

Kowalczyk – Marek Justyna

ñ  nauczyciel języka angielskiego

ñ  wychowawca klasy 8A

Krzewska Jolanta

ñ  nauczyciel matematyki

ñ  wychowawca klasy 3GA

Kuśmierska Joanna

ñ  nauczyciel języka angielskiego

Lemiszewska Elżbieta

ñ  pedagog (klasy 6-8 SP, 3GM)

ñ  nauczyciel wdżs

i doradztwa zawodowego

Liebert Magdalena

ñ  pedagog (klasy 1-5 SP)

Lipińska Renata

ñ  nauczyciel języka angielskiego

Lorenc Paulina

ñ  wychowawca świetlicy

Lubowicka-Cieślak Monika

ñ  nauczyciel przyrody i biologii

ñ  wychowawca świetlicy

ñ  wychowawca klasy 5A

Longińska Anna

ñ  wychowawca świetlicy

Ludwiniak Agata

ñ  nauczyciel języka polskiego

ñ  wychowawca klas 5D i 8C

Łabęcka Maria

ñ  nauczyciel matematyki

ñ  wychowawca klasy 8E

Maksymowicz Joanna

ñ  wychowawca świetlicy

Malec Maria

ñ  nauczyciel historii

ñ  wychowawca 4E

Maliszewska-Jedynak Jolanta

ñ  nauczyciel biologii

Małecka Monika

ñ  nauczyciel fizyki

Michałowska Małgorzata

ñ  logopeda

Milik-Sztuka Dorota

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

i języka polskiego

ñ  wychowawca klasy 1C

Mroczek Izabela

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

Niedźwiecka Urszula

ñ  nauczyciel bibliotekarz

Nikiel-Zentala Monika

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

ñ  wychowawca klasy 5C

Nowak-Łoś Anna

ñ  nauczyciel języka polskiego

ñ  wychowawca klasy 4F

Orzechowska Sylwia

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 1D

Orzeł Aleksandra

ñ  wicedyrektor

ñ  nauczyciel matematyki i informatyki

Pawlik Małgorzata

ñ  wicedyrektor

ñ  nauczyciel informatyki

Pieńkowska Katarzyna

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

Płaskowicka Anna

ñ  nauczyciel integracji sensorycznej

Prochot Monika

ñ  dyrektor

ñ  nauczyciel języka polskiego

Prucheńska Karolina

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

Puchalska Małgorzata

ñ  wychowawca świetlicy

Rączkowska Beata

ñ  nauczyciel matematyki

i informatyki

ñ  wychowawca klasy 6B

Redestowicz Robert

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

ñ  wychowawca klasy 3GC

Rybczyńska Hanna

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 1B

Sabadasz Sabina

ñ  wychowawca świetlicy

Semeniuk Anna

ñ  nauczyciel języka angielskiego

ñ  wychowawca klasy 7A

Seroczyński Piotr

ñ  wychowawca świetlicy

Skolimowska Jolanta

ñ  terapeuta pedagogiczny

Solecka Daria

ñ  nauczyciel języka polskiego

ñ  wychowawca klasy 4D

Sommer Iwona

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 2A

Stasiak Małgorzata

ñ  nauczyciel bibliotekarz

i terapeuta pedagogiczny

Strzałkowska Joanna

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

Suchocka Agnieszka

ñ  nauczyciel języka polskiego

ñ  wychowawca klasy 3GD

Ks. Kamil Sulich

ñ  nauczyciel religii

Szaja Bożena

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

i wspomagający

ñ  wychowawca klasy 3C

Szostak Elżbieta

ñ  nauczyciel przyrody i geografii

ñ  wychowawca klasy 8D

Śmietanka Renata

ñ  psycholog

Świercz Jacek

ñ  nauczyciel języka niemieckiego

Tul Joanna

ñ  nauczyciel wspomagający

Wróbel Aleksandra (s. Goretti)

ñ  nauczyciel religii

Wyczółkowska Ewa

ñ  wychowawca świetlicy

Zając Magdalena

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

ñ  wychowawca klasy 4C

Zawadzka Marta

ñ  nauczyciel języka angielskiego

 

Wyszukiwanie

 

Rekrutacja 2019/20

Niepodległa - MEN

BIULETYN 2018/19

LEKKI PLECAK

 

Karta ucznia

OBWODY SZKÓŁ

SZKOŁA W ZMIANIE

WARS i SAWA

Współpracujemy z

DOBRY START

Licznik

Liczba wyświetleń:
5446782