BIULETYN O SZKOLE

DLA KANDYDATÓW

 

 

WYCHOWAWCY KLAS

 

Szkoła Podstawowa nr 204


Klasa 1A - Sędzielska Agnieszka

Klasa 1B – Broniec-Jachimek Anna

Klasa 1C - Jancewicz Edyta

Klasa 2A - Orzechowska Sylwia

Klasa 2B - Czaus-Pyra Krystyna

Klasa 2C - Milik-Sztuka Dorota

Klasa 2D - Głowacka Agnieszka

Klasa 2E - Barszczak Elżbieta

Klasa 2F - Puchalska Małgorzata

Klasa 3A - Jarzyńska Katarzyna 

Klasa 3B - Fronczak Małgorzata 

Klasa 3C - Rybczyńska Hanna  

Klasa 3D - Szaja Bożena

Klasa 3E - Zaremba Elżbieta

Klasa 4A - Bańkowska Lidia

Klasa 4B - Rączkowska Beata

Klasa 4C - Grzyb Justyna

Klasa 5A - Semeniuk Anna

Klasa 5B - Goławska Iwona

Klasa 5C - Bieniewicz Joanna

Klasa 6A - Justyna Kowalczyk-Marek

Klasa 6B - Lipińska Renata 

Klasa 6C - Borkowska Katarzyna

Klasa 6D - Szostak Elżbieta

Klasa 6E - Kapela  Agnieszka


Gimnazjum nr 106


Klasa IGA - Krzewska Jolanta

Klasa IGB - Kołaczkowska Marlena

Klasa IGC - Redestowicz Robert

Klasa IGD - Suchocka Agnieszka

Klasa IGE  - Bełzak Irena

Klasa IIGA - Inglot Urszula

Klasa IIGB - Nowak-Łoś Anna

Klasa IIGC - Strzałkowska Joanna

Klasa IIGD - Pawlik Małgorzata

Klasa IIGE - Kaczmarczyk Grzegorz

Klasa IIIGA - Borzym-Paprocka Teresa

Klasa IIIGB - Bulicz Grażyna

Klasa IIIGC - Nikiel-Zentala Monika

paskiKlasa IIIGD - Łabęcka Maria

 Nauczyciele rok szkolny 2016/2017

 

L.p.

IMIĘ I NAZWISKO

Przedmiot/wychowawstwo

1.     

Abramowicz Małgorzata

ñ  wychowawca świetlicy

2.     

Bańkowska Lidia

ñ  nauczyciel języka polskiego

ñ  wychowawca klasy 4A

3.     

Barszczak Elżbieta

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 2E

4.     

Bełzak Irena

ñ  nauczyciel języka angielskiego

ñ  wychowawca klasy 1GE

5.     

Bieniewicz Joanna

ñ  nauczyciel WF i wdżs

ñ  wychowawca klasy 5C

6.     

Borkowska Katarzyna

ñ  nauczyciel języka polskiego

ñ  wychowawca klasy 6C

7.     

Borzym-Paprocka Teresa

ñ  nauczyciel matematyki

ñ  wychowawca klasy IIIGA

8.     

Broniec-Jachimek Anna

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 1B

9.     

Brzozowska Martyna

ñ  nauczyciel historii

10. 

Bulicz Grażyna

ñ  nauczyciel języka angielskiego

ñ  wychowawca klasy IIIGB

11. 

Charyta-Galas Beata

ñ  nauczyciel fizyki

12. 

Chmielewska Katarzyna

ñ  nauczyciel wspomagający

13. 

Cyranowska Elżbieta

ñ  nauczyciel języka angielskiego

14. 

Czaus-Pyra Krystyna

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 2B

15. 

Dolińska Hanna

ñ  nauczyciel chemii

16. 

Faber Marika

ñ  nauczyciel języka hiszpańskiego

17. 

Floryszek-Więch Izabela

ñ  wychowawca świetlicy

18. 

Fronczak Małgorzata

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 3B

19. 

Gajos Krzysztof

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

20. 

Gąsowska Krystyna

ñ  nauczyciel religii

21. 

Głazowski Piotr

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

22. 

Głowacka Agnieszka

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 2D

23. 

Goławska Iwona

ñ  nauczyciel języka angielskiego

ñ  wychowawca klasy 5B

24. 

Goławski Andrzej

ñ  nauczyciel wspomagający i edukacji dla bezpieczeństwa

25. 

Górnicki Marcin

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

 

26.     

Grabowska Monika

ñ  nauczyciel bibliotekarz

27.     

Grzelak Agata

ñ  nauczyciel zajęć komputerowych

28.     

Grzyb Justyna

ñ  nauczyciel matematyki i informatyki

ñ  wychowawca klasy 4C

29.     

Gutkowska Czesława

ñ  wychowawca świetlicy

30.     

Hawliczek Grażyna

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

31.     

Inglot Urszula

ñ  nauczyciel plastyki, muzyki i zajęć artystycznych

ñ  wychowawca klasy IIGA

32.    `

Iwański Sławomir

wicedyrektor

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

33.     

Jabłońska Barbara

ñ  wychowawca świetlicy

34.     

Jagodzińska Anita

ñ  nauczyciel języka angielskiego

35. 

Jancewicz Edyta

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 1C

36. 

Jarzyńska Katarzyna

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 3A

37. 

Jeżyk Magdalena

ñ  wychowawca świetlicy

38. 

Juszczak Anna

ñ  wychowawca świetlicy

39. 

Kaczmarczyk Grzegorz

ñ  nauczyciel geografii

ñ  wychowawca klasy IIGE

40. 

Kapela Agnieszka

ñ  nauczyciel j. polskiego i wdżs

ñ  wychowawca klasy 6E

41. 

Karlak Łukasz

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

42. 

Kasicka Barbara

ñ  nauczyciel plastyki i zajęć technicznych

43. 

Kawiecki Grzegorz

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

44. 

Klimiuk Tomasz

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

45. 

Kołaczkowska Marlena

ñ  nauczyciel historii

ñ  wychowawca klasy IGB

46. 

Kowalczyk – Marek Justyna

ñ  nauczyciel języka angielskiego

ñ  wychowawca klasy 6A

47. 

Krzewska Jolanta

ñ  nauczyciel matematyki

ñ  wychowawca klasy IGA

48. 

Ks. Grzegorz Grzymkiewicz

ñ  nauczyciel religii

49. 

Kuśmierska Joanna

ñ  nauczyciel języka angielskiego

50. 

Lemiszewska Elżbieta

ñ  pedagog gimnazjum

ñ  nauczyciel wdżs

 

51.     

Liebert Magdalena

ñ  pedagog szkoły podstawowej

52.     

Lipińska Renata

ñ  nauczyciel języka angielskiego

ñ  wychowawca klasy 6B

53.     

Lorenc Paulina

ñ  wychowawca świetlicy

44.     

Lubowicka-Cieślak Monika

ñ  nauczyciel przyrody

ñ  wychowawca świetlicy

55.     

Ludwiniak Agata

wicedyrektor

ñ  nauczyciel języka polskiego

56.     

Łabęcka Maria

ñ  nauczyciel matematyki

ñ  wychowawca klasy IIIGD

57.     

Maksymowicz Joanna

ñ  wychowawca świetlicy

58.     

Maliszewska-Jedynak Jolanta

ñ  nauczyciel biologii

59.     

Michałowska Małgorzata

ñ  logopeda

60. 

Milik-Sztuka Dorota

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 2C

61. 

Niedźwiecka Urszula

ñ  nauczyciel bibliotekarz

62. 

Nikiel-Zentala Monika

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

ñ  wychowawca klasy IIIGC

63. 

Nowak-Łoś Anna

ñ  nauczyciel języka polskiego

ñ  wychowawca klasy IIGB

64. 

Ogienieska Natalia

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

65. 

Olewiecka Agnieszka

ñ  nauczyciel religii i etyki

66. 

Orzechowska Sylwia

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 2A

67. 

Orzeł Aleksandra

wicedyrektor

ñ  nauczyciel zajęć technicznych

68. 

Pawlik Małgorzata

ñ  nauczyciel WOSu i informatyki

ñ  wychowawca klasy IIGD

69. 

Pieńkowska Katarzyna

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

70. 

Prochot Monika

Dyrektor szkoły

ñ  wychowawca świetlicy

71. 

Puchalska Małgorzata

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 2F

72. 

Rączkowska Beata

ñ  nauczyciel matematyki i informatyki

ñ  wychowawca klasy 4B

73. 

Redestowicz Robert

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

ñ  wychowawca klasy IGC

74. 

Rybczyńska Hanna

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 3C

 

75.     

Semeniuk Anna

ñ  nauczyciel języka angielskiego

ñ  wychowawca klasy 5A

76.     

Sędzielska Agnieszka

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 1A

77.     

Siankowska Lidia

ñ  wychowawca świetlicy

78.     

Skolimowska Jolanta

ñ  reedukator

79.     

Solecka Daria

ñ  nauczyciel języka polskiego

80.     

Stasiak Małgorzata

ñ  nauczyciel bibliotekarz

81.     

Strzałkowska Joanna

ñ  nauczyciel wychowania fizycznego

ñ  wychowawca klasy IIGC

82.     

Suchocka Agnieszka

ñ  nauczyciel języka polskiego

ñ  wychowawca klasy IGD

83.     

Szaja Bożena

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 3D

84. 

Szostak Elżbieta

ñ  nauczyciel przyrody

ñ  wychowawca klasy 6D

85. 

Śmietanka Renata

ñ  psycholog SP i GM

86. 

Świercz Jacek

ñ  nauczyciel języka niemieckiego

87. 

Wyczółkowska Ewa

ñ  wychowawca świetlicy

88. 

Wysocka Grażyna (s. Izabela)

ñ  nauczyciel religii

89. 

Zaremba Elżbieta

ñ  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ñ  wychowawca klasy 3E

90. 

 

ñ  Nauczyciel wspomagający

 

LATO W MIEŚCIE 2017

KARTA UCZNIA

Bezpieczne wakacje

Apele podsumowujące

 

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
4717364